Системи безпеки

Технології, які роблять Renault Dokker не лише зручним, але і безпечним

Гарантований захист
Гарантований захист

Фронтальні подушки безпеки водія та передніх пасажирів, бокові подушки та система Isofix для кріплення дитячих крісел надають остаточну впевненість, що у будь-якій подорожі ви під захистом сучасних технологій Renault.

Системи, що завжди на сторожі безпеки
Системи, що завжди на сторожі безпеки

Вже з базової комплектації автомобіль включає системи допомоги при екстреному гальмуванні, курсової стійкості, допомоги під час рушання на схилі. Так, Dokker готовий до всього!

Система Media Nav Evolution
Система Media Nav Evolution

Завдяки 7-дюймовому сенсорному екрану та елементам управління на кермі ви можете слухати радіо чи музику через Bluetooth® або через USB-порти та штекерні роз'єми. Дзвінки в режимі "вільні руки", інтуїтивна навігація з 2D-екраном або зображенням із висоти пташиного польоту – система Media Nav має все, щоб зробити ваше перебування в салоні приємним.

З турботою у дорозі
З турботою у дорозі

Дорожній набір засобів безпеки включає найбільш необхідні аксесуари, які стануть у нагоді за непередбачуваних обставин на дорозі.

Комфорт

Деталі, з якими дійсно зручніше

Навіть у довгих поїздках
Навіть у довгих поїздках

Завдяки системі круїз-контролю ви можете розслабитись під час довгих подорожей, та не хвилюватись, бо система автоматично фіксує швидкість на вказаному рівні.

Швидке паркування
Швидке паркування

За допомогою заднього парктроніку та камери заднього огляду, паркування навіть у найбільш тісних місцях — тепер не проблема. Зображення виводиться на великий 7” екран мультимедійної системи, а звукові сигнали попереджають про будь-які перешкоди позаду автомобіля!

Налаштуйте власний клімат у салоні
Налаштуйте власний клімат у салоні

З кондиціонером з ручним керуванням ви легко встановите оптимальну температуру у салоні, незалежно від того, яка погода за вікном Dokker.

Практичність

Переваги Renault Dokker – в універсальності

Модульованість салону
Модульованість салону

Сімейне авто чи комерційний транспорт — яким сьогодні буде ваш Dokker, вирішувати лише вам. За лічені хвилини, завдяки складанню заднього ряду сидінь у пропорції 60:40, звільніть ще 2200 літрів місця під габаритний багаж, інструмент чи приладдя.

Додатковий об’єм
Додатковий об’єм

Розташуйте усе, що вам потрібно. Завдяки внутрішнім відділенням, отримайте ще 44,2 літри вільного простору під важливі та необхідні для вас речі.

Вільне розміщення
Вільне розміщення

Задні бічні розсувні двері Dokker роблять посадку та висадку пасажирів неймовірно зручною навіть в умовах щільного паркування. Широкий отвір дверей дозволяє отримати вільний доступ до сидінь 3-го ряду, та ще й з двох боків!