Ласкаво просимо до нашого сайту
зовнішній дизайн
СТИЛЬНИЙ МІЦНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК

Renault Duster зберіг конструктивні переваги кузова для бездоріжжя. При цьому його позашляхова естетика тепер ще більше підкреслена захисними аксесуарами off-road.

Переваги
ВИДАТНІ ПОЗАШЛЯХОВІ ЯКОСТІ

Перед вами відкриті всі дороги

Фірмове освітлення
Фірмове освітлення
Збільшена решітка радіатора, фірмовий стиль LED-ходових вогнів та оригінальні задні ліхтарі вдало підкреслюють практичний стиль Renault Duster.
Налаштування водія
Налаштування водія
Брутальний характер Renault Duster посилює комплект захисних аксесуарів для бездоріжжя – бризковики, розширювачі колісних арок, накладки на двері та задні підкрилки.
Великий дорожний просвіт
Великий дорожний просвіт
Кузовні характеристики Renault Duster, а саме високий кліренс, оптимальна геометрія та вага, та металевий захист двигуна є безкомпромісною відповіддю на виклики справжнього бездоріжжя.
дизайн інтер'єру
УНІКАЛЬНИЙ ЕРГОНОМІЧНИЙ ІНТЕР’ЄР

Renault Duster всередині отримав оновлення оббивки сидінь, кнопок управління на кермі та зовсім нову мультимедійно-навігаційну систему з більшим сенсорним екраном у 8 дюймів та бездротовим дублюванням смартфону.

Регульовані сидіння для неперевершеного комфорту
Модульні сидіння дозволяють налаштувати салон відповідно до власних потреб. Візьміть із собою все необхідне для відпочинку на вихідних. Задні сидіння, що складаються в пропорції 1/3 та 2/3, а також безліч варіантів зберігання речей під пасажирським кріслом втілять у реальність будь-яку пригоду.
Ергономічне місце водія
Повністю нові центральна консоль та панель приладів DUSTER стали більш ергономічними. Ваше життя стане значно простішим також завдяки новим системам регулювання сидіння водія та керма.
Універсальний відсік для зберігання речей
Renault DUSTER пропонує ряд практичних рішень для зберігання речей. Під пасажирським сидінням знаходиться висувний відсік, де зручно можна розмістити необхідні речі. Інші відсіки для зберігання речей знаходяться у дверях і за спинками передніх сидінь.